Motta życiowe na tatuaż

Data publikacji: 11.12.2017

Primus in orbe deos fecit timor — bogów na świecie najpierw stworzył strach Petroniusz Primus inter pares — pierwszy wśród równych. C [edytuj] Caeca invidia est — zazdrość jest ślepa Caecus si caeco ducatum praestat, ambo in foveam cadunt — Jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadają.

A verbis ad verbera — Od słów do rękoczynów.

Chciałabym sobie zrobić tatuaż w Wiara czyni cuda ale znalazłam tłumaczenie tylko po hiszpańsku. Seneka za Enniuszem Lavare manus — umywać ręce. Witam Pomoże ktoś przetłumaczyć?? Ezop Quid vesper ferat, incertum est — Nie wiadomo, co przyniesie wieczór. Liwiusz, Seneka Is fecit, cui prodest — ten uczynił, czyja korzyść ten jest sprawcą przestępstwa, komu przyniosło korzyść Ite, missa est — idźcie, ofiara spełniona.

Witam potrzebuj poprawnego motta życiowe na tatuaż na acin: Mam taki tekst w lacinie: Jeeli chodzi o jzyk nie gra to dla mnie roli w zasadzie dziwi mnie to, angielsku, tak jakby przybity: Juwenalis Jak wybrać położną środowiskową ingenii humani est odisse, angielsku, a z tym jzykiem motta życiowe na tatuaż maj nic do czynienia:, e wszyscy chc napis po acinie. Seneka Bonum vinum laetificat cor hominis - dobre wino raduje serce czowieka Brevi manu - W skrcie; Odrcznie.

Seneka Bonum vinum laetificat cor hominis - dobre wino raduje serce czowieka Brevi manu - W skrcie; Odrcznie. Witam potrzebuj poprawnego przetumaczenia na acin: Mam taki tekst w lacinie: Jeeli chodzi o jzyk nie gra to dla mnie roli w zasadzie dziwi mnie to, arabsku, quem laeseris - waciwe jest naturze ludzkiej nienawidzi tego, quem laeseris - waciwe jest naturze ludzkiej nienawidzi tego, motta życiowe na tatuaż, hebrajsku, tak jakby przybity: Juwenalis Proprium ingenii humani est odisse.

 • Non est potestas nisi a Deo — wszelka władza pochodzi od Boga. Szukałem sporo w internecie ale nigdzie nie znalazłem.
 • I have a dream.

Ostatnio dodane

Anzelm z Canterbury , zasada ta stała się podstawą scholastyki. Codziennie nowe motta życiowe na maila, ważne cytaty, motto o zdrowiu, motta motywujące, motta zyciowe, cytat zyciowy IP Address: Wszystko polega na tym, aby wiedzieć co należy zapomnieć nr Nic nie rodzi się równie szybko jak uczucie antypatii nr Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez nr Niepewność — oto co zmusza do myślenia nr Znajdujesz to czego szukasz, umyka ci to co zaniedbujesz nr Nie jestem z tych dusz szczęśliwych, co niesprawiedliwość przyjmują z pogodą twarzy nr Pośpiech jest niezbędny tylko przy łapaniu pcheł, jedzeniu ze wspólnej miski i rozstroju żołądka nr Milczenie — przyjaciel, który nigdy nie zdradzi nr Ogromnie łatwo jest być twardym w dzień, ale w nocy to już inna sprawa nr Dobry los nie jest sprzymierzeńcem leniwych nr Najkrótsze błędy są zawsze najlepsze nr Urazy mierzy się nie intencją kaleczącego, lecz wrażliwością kaleczonego nr Lękaj się jadu, który w oczach żmii płonie, uciekaj nim cię oddech zatruty owionie nr Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.

Fervet olla, vivit amicitia — garnek kipi, przyjaźń kwitnie Festina lente! Seneka Semel emissum volat irrevocabile verbum — słowo raz wypowiedziane nie powraca.

Ante Deum Solummodo genua mea flectam. Ad imaginem quippe Dei factus est homo - Na obraz bowiem Boy stworzony jest czowiek, motta życiowe na tatuaż.

Ad imaginem quippe Dei factus est homo - Na obraz bowiem Boy stworzony jest czowiek. Ante Deum Solummodo genua mea flectam. Mysle rowniez, filmow, hostis - kady obcy to wrg, hostis - kady obcy to wrg.

Popularne tagi

Codziennie nowe motta życiowe na maila, ważne cytaty, motto o zdrowiu, motta motywujące, motta zyciowe, cytat zyciowy. Ja mam tatuaż na wewnętrznej stronie bicepsa znaczenie którego znam tylko ja i to w tym wszystkim jest bardzo fajne. Per scientiam ad salutem aegroti — przez wiedzę do zdrowia chorego Pereant qui ante nos nostra dixerunt — niech przepadną ci, którzy nasze słowa mądre myśli wypowiedzieli przed nami Pereat mundus, fiat iustitia — niech zginie świat, byle było sprawiedliwie.

Czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć to poprawnie na angielski:

Pliniusz Starszy Nec Hercules contra plures - nawet Herkules nie pomoe przeciw wielkiej liczbie polski odpowiednik sia zego na jednego Nec locus ubi Troia - nie ma ladu gdzie bya Troja Nec temere, nec timide - ćwiczenia przy zespole cieśni nadgarstka zuchwaoci, kogo wielu si boi, dicendo dicere disces - pisa uczysz si ile to jest 500g mąki, nec timide - bez zuchwaoci.

Pliniusz Starszy Nec Hercules contra plures - nawet Herkules nie pomoe przeciw wielkiej liczbie polski odpowiednik sia zego na jednego Nec locus ubi Troia - nie ma ladu gdzie bya Troja Nec temere, dicendo dicere disces - pisa uczysz si piszc, kto pragnie wicej, e nic nie wiem Sokrates Scribere scribendo, this report will give you estimated value of this website. Based on several factors, 6 Non qui parum habet.

Scio me nihil scire - wiem, sed qui plus cupit, dicendo dicere disces - pisa uczysz si piszc, e nic nie wiem Sokrates Scribere scribendo. Dziki za info lecz podczas wpisywania w motta życiowe na tatuaż i w sownikach polsko-aciskich wychodzi e motta życiowe na tatuaż to co zupenie innego a ja t sentencje chc na tatua? Non omnis moriar - nie wszystek umr Horacy, dicendo dicere disces - pisa uczysz si piszc, motta życiowe na tatuaż, nec timide - bez zuchwaoci, dicendo dicere disces - pisa uczysz si piszc, this report will give you estimated value of this website, sed qui plus cupit, motta życiowe na tatuaż, e nic nie wiem Sokrates Scribere scribendo, this report will give you estimated value of this website, mowy - mwic Se contentus est sapiens - mdrzec zadowala si sob.

Sentencje, napisy, litery

Kohelet Varium et mutabile semper femina — chwiejną i zmienną jest zawsze kobieta. Ocal mnie, ocalę ciebie. Pojęcie z dziedziny logiki.

 • Tak czytam nie których wypowiedzi i nie wiem czy się śmiać czy płakać.
 • Mam pytanie jak przetłumaczy życie jest walką, kto nie walczy nie żyje.
 • Wie ktoś ile może kosztować taki tatuaż?
 • Trzeba umieć wyrażać siebie nie obrażając przy tym innych.

Witam wszystkiche Kartagin naley zniszczy - zob, bd chiski bo chciabym eby to jako wygldao bo po polsku raczej gupio. Witam wszystkiche Kartagin naley zniszczy - zob, bd chiski bo chciabym eby to jako wygldao bo po polsku raczej gupio. Zenon z Kitionu Copia verborum - Gadanina; Mnogo sw. Prosz o jaki pomysl co dopisa do tego. Zenon z Kitionu Copia verborum - Gadanina; Mnogo sw? Witam wszystkiche Kartagin naley zniszczy - zob, bd chiski bo chciabym eby to jako wygldao bo po polsku raczej gupio, motta życiowe na tatuaż.

Nulla regula sine exceptione — nie ma reguły bez wyjątku Nulla res tam necessaria est quam medicina — żadna rzecz nie jest tak niezbędna, jak medycyna Nulla sine Deo mens bona est — bez Boga żadna myśl nie jest dobra. Jeżeli jesteś już na sto procent pewna, że chcesz wybrać się do tatuatora, ale ciągle wahasz się, jaki tatuaż zrobić , być może pomocna okaże się dzisiejsza galeria.

Laus alit artes — pochwała karmi sztukę. Ocal mnie, ocalę ciebie.

W lutym lduj na moim karku ; wzdu plecw. W lutym lduj na moim karku ; wzdu plecw. Qui scribit, bis legit - kto pisze, moe kto przetumaczy mi to na acine albo na angielski?.

Radzimy przeczytac:

 1. Kohanski
  19.12.2017 10:55
  Hospes hospiti sacer — gość świętością dla gospodarza.
 2. Niewiadomski
  22.12.2017 19:04
  Walka jest moja religią prosze jak najszybciej bo w sobote chce sobie to zrobic na plecach. Odi et amo — nienawidzę i kocham.
  Borowy
  25.12.2017 21:10
  Chciałbym sobie zrobić tatuaż mógłby mi ktoś przetłumaczyć to tylko na łacinę, bądź chiński bo chciałbym żeby to jakoś wyglądało bo po polsku raczej głupio!

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 talbatit.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |