Zafarbowane ubrania co zrobić

Data publikacji: 29.07.2018

Swietnie wybiela i nie niszczy ubrań. Porady domowe Co oznaczają symbole na metkach ubrań? Sprzedam- zbiorowy wątek kto co chce sprzedać:

Te koszulki nie są całkiem białe. W tych wypranych ufarbowanych chodziłam tylko w domu, i do pralki, i po kilku praniach juz nie było widać skutkow niefortunnego prania. W ostateczności można skorzystać z odplamiaczy, jednak należy liczyć się z faktem, że oryginalne kolory mogą wyblaknąć. Zafarbowane białe ubrania moczę w wodzie z sodą oczyszczoną. Mój mąż też ma dziś urodziny. Zostawiłam na noc i

Naley jednak przestrzega instrukcji na opakowaniu. Home Ja i O Mnie Problemy! Home Ja i O Mnie Problemy. S agodniejsze ni rodki odplamiajce - nie uszkodz delikatnych tkanin. Jak to s zwyke T-shirty to ja bym sprbowaa tym wybielaczem.

Co zrobi, gdy pralka zafarbuje ubrania.

Nie muszę chyba dodawać jaka była moja reakcja. Trzeba się dobrze przyjrzeć: Pamiętaj  jednak, aby odzież wyprać w niskiej temperaturze, by nie uległa ona skurczeniu.
 • Spodnie są koloru jasne khaki i zafarbowały na granatowo. Fartuchy do pralek Grzałki do pralek Przeciwwagi do pralek Hydrostaty do pralek Wanny do pralek Szczotki węglowe do pralek Termostaty do pralek Włączniki do pralek Zabieraki do pralek Zobacz części zamienne do pralek.
 • Proponuję Vanish lub jeśli to nie pomoże Ace Delikat, i przeprać kilka razy, powinno pomóc, choć z białymi ubraniami ciężko jest:

Archiwum bloga

Dobrym, ekologicznym  środkiem na walkę z zafarbowanymi ubraniami jest ocet. Należy dodać zalecaną w instrukcji obsługi porcję do  bębna pralki. No wleniany sweterek po praniu w 60 st C można chyba uznać za niebyły Gdyby pranie było białe, wrzuciłabym do wybielacza,ale to są głównie dżinsy. Bo mi się zdarzyło.

Naturalnym rodkiem, jest sok z cytryny, jest sok z cytryny. Mocz je ju z 3 h w vanishu i nic? Przewertowaam internet i znalazam sposoby na ratunek, zafarbowane ubrania co zrobić. Duo ubranek mam pobrudzonych od obiadkw ze soiczkw dla dzieci. Mocz je ju z 3 h w vanishu i nic.

Obserwatorzy

A wszystko przez nowe ubranka mojej córci, które pierwszy raz prałam i zong! To jak to jest w malzenstwach? Jak uratować zafarbowane ubrania?

Fartuchy do pralek Grzaki do pralek Przeciwwagi do pralek Hydrostaty do pralek Wanny do pralek Szczotki wglowe do pralek Termostaty do pralek Zafarbowane ubrania co zrobić do pralek Zabieraki do pralek Zobacz czci zamienne do pralek. Zaloguj si Zarejestruj si. Ten wtek to co dla mnie. Agusia Ten wtek to co dla mnie. Ten wtek to co dla mnie. Ten wtek to co dla mnie.

Popularne wątki

I co mogę zrobić z wyjazdem. W tych wypranych ufarbowanych chodziłam tylko w domu, i do pralki, i po kilku praniach juz nie było widać skutkow niefortunnego prania. Wlej wodę do miski i dodaj do niej pół szklanki octu. Fartuchy do pralek Grzałki do pralek Przeciwwagi do pralek Hydrostaty do pralek Wanny do pralek Szczotki węglowe do pralek Termostaty do pralek Włączniki do pralek Zabieraki do pralek Zobacz części zamienne do pralek.

Jest jeszcze jaki sposb. U mnie dziala lepiej niz vanish. Zmieniany 1 raz y. Zaley z jakiego materiau s te ubrania ale najlepiej wa nisz,ja do bawenianych bluzek uywam acze ale nie zawsze si sprawdza. Zmieniany 1 raz y. Zmieniany tatuaż mały na karku raz y. Jest jeszcze jaki sposb.

Post navigation

Nie wiem czy w dobrym miejscu, ale jeśli nie - proszę o przeniesienie. Śmiertelnie skatował człowieka i uciekł. Przetestowałyśmy dzbanki filtrujące wodę od Aquaphor. W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies.

Przejd do sklepu Akcesoria do pralek. Przejd do sklepu Akcesoria do pralek. Przecie nie wezm tylko jednej gra 2 koszulek.

Radzimy przeczytac:

 1. Kondracki
  01.08.2018 21:16
  Taśmy led do telewizorów. Działa cuda, kiedy inne "firmowe" odplamiacze nie dają rady.
 2. Ozog
  10.08.2018 02:51
  Przy jedzeniu chociaż zakładam mu ściereczkę to zawsze coś musi innego pobrudzić.
  Borak
  15.08.2018 02:54
  Mamy hity z nowych kolekcji!

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 talbatit.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |