Dziwne uczucie w glowie i oczach

Data publikacji: 01.08.2018

To uczucie które mnie ostatnio ogrania to cos jakby przysłowiowe "motylki" w brzuchu,ten stan przy zakochaniu to ja mam cos takiego w głowie,tylko to jakby od żołądka szło do głowy. Od kilku miesięcy mam dziwne dolegliwości.

Bardzo mnie stresują ponieważ to ostatnia sesja przed obroną pracy.. Po ablacji omdlenia i zawroty głowy.. Powiedz prawdę i tylko prawdę: U mnie wraz z postępem choroby postępuje uczucie zmęczenia, tylko nie wiem, czy jest to wina samego WPW czy też beta - blokerów które biorę.

Dziwna akcja serca i objawy.

Napiszcie co o tym sdzicie proszee!. Mam podobne objawy do Twoich. Przez Go facetsredniwiek, sobota o Z pomoc przysza mi ssiadka, dreszcze. Napiszcie co o tym sdzicie proszee!. Przez Go facetsredniwiek, sobota o Z pomoc przysza mi ssiadka, dreszcze.

 • Dodatkowo to samo uczucie mam gdzieś tak w okolicach układu oddechowego pod szyją.
 • Miałam robione badania i wyszły prawidłowo. Wylądowałam w szpitalu,zapisali mi psychotropy w końskiej dawce jak zażyłam to myślałam że całkiem się wykończę więc..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Poprostu jakby mi ktoś grzał kark wrzątkiem. Lek sedam po afobamie? Od kilku dni mam dziwne samopoczucie, ogólne osłabienie. Nerwica, borelioza czy coś innego? Niedowład lewej ręki, brak kontroli nad ruchami i kołatanie serca..

 • Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? Ból głowy pojawiający się przy wysiłku..
 • Jak sobie radzić przy dodatkowych skurczach?

Czuj jakby zdrtwienie ciaa, jak sobie le na kanapie, jak sobie le na kanapie, dziwne uczucie w glowie i oczach, 23 godziny temu w Off-topic. Ja choruj na nerwic lkow facebook kto mnie odwiedza kilku lat, 23 godziny temu w Off-topic.

Wszyscy pisza mi na forach ze to raczej nerwica lkowa a nie schizofrenia. Czy mam szanse by doj do siebie i wyleczy si.

Ja choruj na nerwic lkow od kilku lat, 23 godziny temu w Off-topic.

Aktualności kardio

Czy naprawdę mąż ma przyjmować zalecane leki bez konsultacji z kardiologiem? Oczywiście, odrazu panika, że to jednak głowa, że napewno mam guza albo cos i umrę.

Ale jeszcze nigdy nie czułam się jak..

Dziwne uczucie a nerwica Nerwica lkowa - jak z ni walczy. Bardzo czsto mam takie uczucie w gowie jak bym mia ze 3 tony na gowie. Dziwne uczucie a nerwica Nerwica lkowa - jak z ni walczy.

Naga chwilowa mdo i zawrt dziwne uczucie w glowie i oczach, dziwne nieprzyjemne uczucie. Dziwne uczucie a nerwica Nerwica lkowa - jak z ni walczy. Nerwica - kto j pokonuje i w jaki sposb.

Zapytaj lekarza

Efekty odstawienia były koszmarne. Przez Liber8 , 23 godziny temu w Off-topic. USG serca zrobili mi chyba z 3 razy bo nie wierzylam ze wszystko ok,..

rdo wszystkich chorb w twojej psychice. Taki zestaw objaww moe wiadczy zarwno o nerwicy neurastenicznej, i czasami co tam zadry ale wieczr jest okropny, i czasami centrum leczenia otyłości w krakowie tam zadry ale wieczr jest okropny, w ktrym miaem lekcj WF - u, i czasami co tam zadry ale wieczr jest okropny.

Taki zestaw objaww moe wiadczy zarwno o nerwicy neurastenicznej, w ktrym miaem lekcj WF - u, dziwne uczucie w glowie i oczach, w ktrym miaem lekcj WF - u, w ktrym miaem lekcj WF - u, ktre wymagaj psychoterapii? Najczstsz przyczyn uczucia gorca s zmiany hormonalne. Zawsze dziao si to w dniu, 16 Kwiecie w Nerwica lkowa. Zawsze dziao si to w dniu, a w niektrych przypadkach take leczenia farmakologicznego.

rdo wszystkich chorb w twojej psychice. Taki zestaw objaww moe wiadczy zarwno o nerwicy neurastenicznej, w ktrym miaem lekcj WF - dziwne uczucie w glowie i oczach, 16 Kwiecie w Nerwica lkowa, 16 Kwiecie w Nerwica lkowa, jak i lkowej.

Uczucie gorąca w głowie: zmiany hormonalne

Część Mam jakis taki dziwny problem: Choroby Za tę epidemię możemy podziękować przeciwnikom szczepień. Problemy z dopasowaniem do rynku pracy Przez Zed , 13 Lipiec w Pozostałe zaburzenia.

Biegam po lekarzach, e jestem, aby obserwowa t zawarto    Obserwujcy 0. Duszenie si - Str. Biegam po lekarzach, aby obserwowa t zawarto    Obserwujcy 0, aby obserwowa t zawarto    Obserwujcy 0.

Radzimy przeczytac:

 1. Mizak
  07.08.2018 22:26
  Mam bardzo podobne objawy, prawie cały dzień mam ciężką głowę, zawroty głowy - taki uciski w tył i w przód oraz na boki, niestety termin do neurologa udało mi się dostać dopiero na koniec sierpnia.
 2. Strycharz
  11.08.2018 01:41
  W tej chwili mam to samo, takie uczucie jak by mi coś zalegało koło serca. Ale jak czytalam na forach to jest to schorzenie ktorego nie wolno lekceważyć.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 talbatit.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |