Jaką trzeba mieć średnią aby dostać czerwony pasek

Data publikacji: 07.08.2018

Badacze wskazują kilka zagrożeń tradycyjnego, behawioralnego motywowania:. Szkoła nie uczy prawie niczego przydatnego.

Uczysz się dla siebie nawet na najcięższych studiach. W tej całej historii są jednak przynajmniej dwie łyżki dziegciu. Niektórzy są po prostu bardzo zdolni, to muszę przyznać.

No ale łatwiej przecież rzucić kasą na koniec roku i spokój , a świadectwem z paskiem zawsze można się pochwalić przed znajomymi. Po pierwsze, gdy rodzice zaczęli sprawdzać, w jaki sposób Stasiowi udało się uzyskać ten wynik, okazało się, że przynajmniej w dwóch przypadkach Staś wykorzystał metodę, stosowaną przez Kota w Butach w filmie Shrek.

U mnie w klasie są 3 takie osoby

P i chodzi na zajcia dodatkowe. Czy warto si tak mczy dla zabarwionego papierka. Rodzicom bardzo zaley na kosmicznych rednich i paseczkach na wiadectwie. Rodzicom bardzo zaley na kosmicznych rednich i paseczkach na wiadectwie. Ty wiesz co mwisz. P i chodzi na zajcia dodatkowe.

O rozszerzonej nie wspominając Ale wiesz co przelicz średnią jeszcze raz. Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Spis treści

Po co mam się matwić tym, że np. Nadszedł koniec roku szkolnego i co się wydarzyło? Córka po raz drugi odbiera dziś świadectwo "z paskiem". Osobiście nie miałam świadectwa z paskiem,ale nie dlatego,że olałam naukę. Wiesz, moja córka w 5 i 6 klasie podstawówki bardzo chciała mieć świadectwo z paskiem. Tak po prostu jest i nie mam zamiaru tego komentować.

Krcej pracujemy, e np. Akurat ta szkoa JEST w cisej czowce. Krcej pracujemy, czy pozafinansowej! Akurat ta szkoa JEST w cisej czowce.

Akurat ta szkoa JEST w cisej czowce!

Odpowiedzi

Zaloguj się Nie masz konta? Jezeli czytam takie posty jak wasze, to od razu mam obraz, w których szkołach jest wyścg szczurów. W życiu trzeba kombinować, żeby sobie poradzić. Nie wierzę,że jak ktoś się nie uczy to może mieć piątki z większości przedmiotów, po prostu na poziomie renomowanego LO jest to niemożliwe.

Palenie w ubikacji oczywicie wzbronione. Palenie w ubikacji oczywicie wzbronione? Palenie w ubikacji oczywicie wzbronione.

Palenie w ubikacji oczywicie wzbronione. Aby si upewni poszperaam troch w internecie i jest tak, wedlug mnie niezbyt korzystna.

Najnowsze pytania

Co do "obiecanek" i podobnej "motywacji" to moim zdaniem "wymuszenie" córka miała powiedziane jasno - my rodzice będziemy tak przykładać się do swoich obowiązków, jak ty będziesz przykładała się do swoich. It looks like you're new here. Później jakieś książkowe stowarzyszenia gospodyń wiejskich dziwią się, że ludzie nie czytają książek. Testujemy płatności zegarkiem - Garmin Pay Córka po raz drugi odbiera dziś świadectwo "z paskiem".

Tak waciwie na co komu dobre oceny. Zrobi 4,66 podczas gdy bez motywacji rok wczeniej z ledwoci ina kocie oczy wywalczy 4. Osobicie nie miaam wiadectwa z paskiem,ale nie dlatego,e olaam nauk.

Osobicie nie miaam wiadectwa z paskiem,ale nie dlatego,e olaam nauk. Spis treci [ poka ]. Co do paskw w szkole to byo ich powyejjaką trzeba mieć średnią aby dostać czerwony pasek.

Zgadzam si w czci z przedmwc- LO nie jest w stanie samo zapewni uczniowi miejsce na obleganych kierunkach studiw, co sprawia. Tak waciwie na co komu dobre oceny.

Nie wierzę,że jak ktoś się nie uczy to może mieć piątki z większości przedmiotów, po prostu na poziomie renomowanego LO jest to niemożliwe. Co do "obiecanek" i podobnej "motywacji" to moim zdaniem "wymuszenie" córka miała powiedziane jasno - my rodzice będziemy tak przykładać się do swoich obowiązków, jak ty będziesz przykładała się do swoich.

W gimnazjum sprawa jest bardziej skomplikowana, bo oprócz wzmożonej nauki, trzeba zrezygnować z życia towarzyskiego, jednak na tym etapie wbrew pozorom jest ono nikłe, więc ofiara nie jest zbyt wielka.

Nie rozumiem tylko jakim cudem dziecku udao si wypaka tak redni Zazdroszcz im po prostu: Bo co Ci potem zawyzonej sredniej, skoro pojdzie Ci beznajdziejnie.

Radzimy przeczytac:

  1. Piechowiak
    16.08.2018 04:00
    Categories Recent Discussions Activity.
  2. Kamienski
    19.08.2018 14:30
    Życzę powodzenia i miłych wakacji, wpadnę tu może we wrzesniu po już nie chce mi się was czytać Tak,owszem ale tych maturalnych,a nie świadectw ukończenia szkoły średniej.

Dodaj komentarz

Przed opublikowaniem na stronie Twoj komentarz zostanie wyslany do moderacji.

© 2018 talbatit.com | Umowa uzytkownika | Skontaktuj sie z nami |